CO DĚTI POTŘEBUJÍ O MŠ?

• Papuče (pevné na noze - ne pantofle a crocs).

• Pytlík nebo batůžek na náhradní oblečení (zůstává v šatně).

• Pyžamo (1x za týden, vždy v pátek, si děti odnášejí z MŠ pyžamo na vyprání domů a v pondělí vždy přinesou čisté).

• Lehké, pohodlné a praktické oblečení do třídy (chlapci - tepláky, tričko / děvčata - legíny nebo punčocháče, sukýnku, tričko, šaty) Pouze punčocháče nejsou vhodné - je to spodní prádlo.

• Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky, legíny) - prosíme o to, aby děti měly dostatek náhradního oblečení. Nikdy nevíte, kdy se na dítě vylije hrneček s mlékem, ušpiní se barvou a pod. Lépe více věcí v šatně, než nemít nic náhradního.

• Oblečení pro hru venku nebo na vycházky - dle počasí a ročního období (šusťáky, tepláky, starší bundu, mikinu apod. Ven vždy takové oblečení, které si dítě může případně ušpinit a nevadí poškození oblečení.

• Kvalitní boty, gumáky, pláštěnka, čepice (případně šátek, kšiltovka) - vše dle počasí a ročního období

• V zimním období oblečení na sníh a RUKAVICE - prstové pro děti, které si je umí samy obléct.

• V letním období opalovací krém.

• Děvčata hřebínek.

• Děti, které se při spánku pomočují, budou mít 2ks pogumovaného (nepromokavého) prostěradla na dětskou matraci.

•  Toaletní potřeby dle seznamu.

• VŠE PROSÍME PODEPSAT!!!